Ubiquiti mrežna oprema

Artikla po stranici:
Sortiraj:

Ubiquiti PoE Injector, 24VDC, 24W

109,94 kn

Redovna cijena: 122,03 kn
87,95 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti PoE Injector, 48VDC, 24W

109,94 kn

Redovna cijena: 122,03 kn
87,95 kn + PDV
Artikl je dostupan

130,80 kn

Redovna cijena: 145,19 kn
104,64 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti PoE Injector, 48VDC,24W RocketTi, UAP-Pro

131,14 kn

Redovna cijena: 145,57 kn
104,91 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti PoE Injector, 24VDC, 24W

131,14 kn

Redovna cijena: 145,57 kn
104,91 kn + PDV
Artikl je dostupan

PoE Injector, 48VDC, 24W (RocketTi, UAP-Pro)

135,18 kn

Redovna cijena: 150,05 kn
108,14 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

163,57 kn

Redovna cijena: 181,56 kn
130,86 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-

213,61 kn

Redovna cijena: 237,11 kn
170,89 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

350,03 kn

Redovna cijena: 388,53 kn
280,02 kn + PDV
Po narudžbi

393,71 kn

Redovna cijena: 437,02 kn
314,97 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Port

422,29 kn

Redovna cijena: 468,74 kn
337,83 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti NanoStation LocoM5, 5 GHZ, 13 dBi, 1 x 10/100 Ethernet Port, Power method - Passive Power over Ethernet , Outdoor UV Stabilized Plastic, Processor Atheros MIPS 24KC 400 MHz, 32 MB SDRAM, 8 MB

470,57 kn

Redovna cijena: 522,33 kn
376,46 kn + PDV
Artikl je dostupan

UBIQUITI UniFi AP

518,58 kn

Redovna cijena: 575,62 kn
414,86 kn + PDV
Artikl je dostupan

584,29 kn

Redovna cijena: 648,56 kn
467,43 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti UniFi Cloud Key, Remote Access to UniFi Controller, Processor Quad-Core, Memory 1GB, 1x 10/100/1000 Ethernet Port, Power supply 802.3af PoE (48V) or Micro-USB 5V, Minimum 1A

618,57 kn

Redovna cijena: 686,61 kn
494,86 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti EdgeRouter X, 6-Port, PoE, SFP

626,75 kn

Redovna cijena: 695,69 kn
501,40 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti UniFi AP, AC LITE

646,13 kn

Redovna cijena: 717,20 kn
516,90 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti UniFi Controller, Cloud Key

661,88 kn

Redovna cijena: 734,69 kn
529,50 kn + PDV
Artikl je dostupan

715,13 kn

Redovna cijena: 793,79 kn
572,10 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti ToughSwitch, 5-Port, PoE

719,12 kn

Redovna cijena: 798,22 kn
575,30 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti EdgeSwitch 5XP, 5-Port, PoE

747,38 kn

Redovna cijena: 829,59 kn
597,90 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

750,57 kn

Redovna cijena: 833,13 kn
600,46 kn + PDV
Po narudžbi

769,86 kn

Redovna cijena: 854,54 kn
615,89 kn + PDV
Artikl je dostupan

770,67 kn

Redovna cijena: 855,44 kn
616,54 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti EdgeRouter Lite, 3-Port

790,95 kn

Redovna cijena: 877,95 kn
632,76 kn + PDV
Po narudžbi

842,87 kn

Redovna cijena: 935,59 kn
674,30 kn + PDV
Artikl je dostupan

844,16 kn

Redovna cijena: 937,02 kn
675,33 kn + PDV
Artikl je dostupan

UBIQUITI UniFi Security Gateway, EU

880,35 kn

Redovna cijena: 977,19 kn
704,28 kn + PDV
Artikl je dostupan

934,12 kn

Redovna cijena: 1.036,87 kn
747,30 kn + PDV
Artikl je dostupan

935,01 kn

Redovna cijena: 1.037,86 kn
748,01 kn + PDV
Artikl je dostupan