Ubiquiti mrežna oprema

Artikla po stranici:
Sortiraj:

77,84 kn

Redovna cijena: 86,40 kn
62,27 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti PoE Injector, 24VDC, 24W

110,41 kn

Redovna cijena: 122,56 kn
88,33 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti PoE Injector, 48VDC, 24W

112,32 kn

Redovna cijena: 124,68 kn
89,86 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti Ethernet Surge Protector

Ubiquiti POE 48V - 24W Gigabit

125,25 kn

Redovna cijena: 139,03 kn
100,20 kn + PDV
Artikl je dostupan

PoE Injector, 48VDC, 24W (RocketTi, UAP-Pro)

125,25 kn

Redovna cijena: 139,03 kn
100,20 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti EdgeRouter Rackmount Kit

130,85 kn

Redovna cijena: 145,24 kn
104,68 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti PoE Injector, 48VDC,24W RocketTi, UAP-Pro

134,61 kn

Redovna cijena: 149,42 kn
107,69 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti PoE Injector, 24VDC, 24W

134,61 kn

Redovna cijena: 149,42 kn
107,69 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

163,46 kn

Redovna cijena: 181,44 kn
130,77 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-

218,12 kn

Redovna cijena: 242,11 kn
174,50 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

349,51 kn

Redovna cijena: 387,96 kn
279,61 kn + PDV
Po narudžbi

393,11 kn

Redovna cijena: 436,35 kn
314,49 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco

413,01 kn

Redovna cijena: 458,44 kn
330,41 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Port

421,96 kn

Redovna cijena: 468,38 kn
337,57 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2

536,88 kn

Redovna cijena: 595,94 kn
429,50 kn + PDV
Po narudžbi

545,01 kn

Redovna cijena: 604,96 kn
436,01 kn + PDV
Po narudžbi

591,70 kn

Redovna cijena: 656,79 kn
473,36 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti UniFi Cloud Key, Remote Access to UniFi Controller, Processor Quad-Core, Memory 1GB, 1x 10/100/1000 Ethernet Port, Power supply 802.3af PoE (48V) or Micro-USB 5V, Minimum 1A

631,97 kn

Redovna cijena: 701,49 kn
505,58 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti EdgeRouter X, 6-Port, PoE, SFP

634,70 kn

Redovna cijena: 704,52 kn
507,76 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti UniFi Controller, Cloud Key

673,15 kn

Redovna cijena: 747,20 kn
538,52 kn + PDV
Po narudžbi

695,74 kn

Redovna cijena: 772,27 kn
556,59 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti 5 GHz airMAX AC AP, 16 dBi, 120°

695,74 kn

Redovna cijena: 772,27 kn
556,59 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti UniFI AP, AC LITE

703,61 kn

Redovna cijena: 781,01 kn
562,89 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti ToughSwitch, 5-Port, PoE

724,88 kn

Redovna cijena: 804,62 kn
579,90 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti EdgeSwitch 5XP, 5-Port, PoE

754,76 kn

Redovna cijena: 837,78 kn
603,81 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

756,59 kn

Redovna cijena: 839,81 kn
605,27 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh

776,47 kn

Redovna cijena: 861,88 kn
621,18 kn + PDV
Po narudžbi

Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall

791,14 kn

Redovna cijena: 878,17 kn
632,91 kn + PDV
Artikl je dostupan

Ubiquiti EdgeRouter Lite, 3-Port

795,42 kn

Redovna cijena: 882,92 kn
636,34 kn + PDV
Po narudžbi